Kombi Yedek Parça

Kombi Yedek Parça

Isıtma sistemleri arasında en çok tercih edileni bireysel kombiler olmaktadır. Kombinizi de gerekli bakım ve özeni göstermeniz halinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ancak bazen beklenmeyen bir şekilde kombiniz arıza verebilir. Böyle durumlarda kombinize müdahale etmeden, hemen servisimizi aramanızı öneriyoruz. Çünkü küçük bir arıza yanlış müdahale ile daha büyük zararlara yol açabilir.

Kombi Arızası

Kombi arızası bazen kolay bir müdahale ile giderilebilirken bazen de teknik ve uzman bilgisi istediğinden Sakarya sınırları içerisinde her yere uzman kadromuzla servis hizmeti sunuyoruz. Kombinizin veya peteklerin çıkardığı her türlü arıza uzmanlık alanımıza girmektedir.

Kombi Yedek Parça Değişimi

Uzun yıllardır kullanmış olduğunuz kombinizde bazı parçalar kendiliğinden eskiyebilir. Bazen de kullanım sırasında arıza verebilir. Tüm bu durumlar kombi arızası olarak karşınıza çıkacaktır. Bu tür Kombi arızasının giderilmesi için parça değişikliği şart olabilir. Böyle durumlarda çıkma veya yan sanayi ürünleri yerine kaliteli ve uzun ömürlü parçalar tercih edilmelidir. En önemlisi de kullanılacak olan yedek parça orijinal yedek parça ile aynı özellik ve işleve sahip olmasıdır.

Kombinizin marka ve modeline uygun olan her çeşit  yedek parça en kısa sürede servisimiz tarafından temin edilmektedir.  Kombinizin ihtiyacı olan niteliklere sahip yedek parça geldikten sonra kombinize takılır ve her türlü kontroller yapılır. Sorunsuz çalıştığına emin olduktan sonra işimiz tamamlanmış sayılır.

Sakarya'da Teknik Servis

Sizler de Sakaryalı iseniz veya Sakarya'da yaşıyorsanız, kombiniz ile ilgili karşılaştığınız her türlü sorun için servisimizi arayabilirsiniz. Kombi arızaları, kombi bakımı ve değişimi, yedek parça değişimi gibi ihtiyacınız olan hizmetleri yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimizle sizlere sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti önceliği ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile hizmetinizdeyiz.

Daha fazla bilgi
Telefon
Whatsapp