Kombi Teknik Servisi

Kombi Teknik Servisi

Hem ısıtma hem de sıcak su sağlanması nedeniyle, kombi evimizin 7/24 en önemli ihtiyaçlarımız arasındadır. Bu yüzden de kombi bakımı konusunda gerekli özeni göstermek gerekir. Ancak kombinizi ne kadar dikkatli kullansanız da bazen arıza yapabilir. Arıza olmasa dahi her kış başlarken ve biterken hem kombinizin hem peteklerinizin bakıma ihtiyacı vardır. Bu yüzden Sakarya'nın neresinde olursanız kombinizle ilgili her sorun için servisimizi arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Ekibimizin yıllara dayanan tecrübesi ve uzman eğitimiyle kombinizle ilgili her çeşit arızada yanınızdayız. Kombi su tesisatı, petekten su akması, kombi elektrik tesisatı, kombi bacası temizliği ve bakımı, kombi yerinin değiştirilmesi, petek tamiri, kombi temizliği ve kombi bakımı  ve çok daha fazla hizmetleri en iyi şekilde müşteriye ulaştırmak için çalışmaktayız.

Kombi Bakımı

Kombinize periyodik olarak bakım yaptırmanız hem kombinizin kullanım ömrünü uzatır, hem de daha sonra oluşacak büyük arızaların önüne geçer. Bu sayede daha sonra büyük paralar ödemektense makul fiyatlarla Kombinize rutin kontroller yaptırabilirsiniz. Böylece zamansız oluşacak arızaların da önüne geçebilirsiniz.

Kombi Kazanı Bakımı

Kombi kazanı kullanıcının göremeyeceği, görse dahi teknik bilgi istediği için müdahale edemediği bir alandır. Ancak kombinizin kazanındaki herhangi bir sorun daha da büyüyecektir. Mesela kombinizin kazanında kurum oluşabilir ama bunu siz fark edemezsiniz. Uzman kadromuz gerekli incelemeleri yaparak, kombi kazan temizliği ve gerekli kontrolleri gerçekleştirecektir.

Petek Temizliği

Kışın başlaması ile ısınmaya başlayan petekler, yaz gelene kadar durmaksızın çalışıyor. Yılın nerdeyse yarısında çalışan petekler, yaz geldiğinde ise bakımı hak ediyor. Çünkü kış boyunca peteklerin içinde devir daim yapan su peteklerde kireç tortusu bırakabilir. Hatta daha uzun vadelerde bu kireçler peteklerinizin dibine çöküp kalıplaşabilir. Peteklerde ısınma olmadığı ya da kısmi ısındığı takdirde böyle bir sorunla karşı karşıya olabilirsiniz.

Kireç dolayısıyla oluşan tortunun borularda olması halinde ise borularda tıkanma olacaktır. Bu durum ise tüm kombi tesisatını etkileyecektir.

İşte bu sebeplerle daha iyi ısınabilmek ve kombinizi uzun yıllar kullanmak için kombi petek temizliği yapılmalıdır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

Bizi aramanız halinde evinize gelen ustalarımız, öncelikle kombi tesisatınızın suyunu boşaltacaktır. Boşalan sudan bile peteklerinizin içinin ne kadar kirli olduğunu anlayabilirsiniz. Bu işlemden sonra ise peteklerinizin içini zarar vermeden temizleyen özel kimyasallar içeren karışım peteklerinize eklenir. Bir süre bu karışım peteklerinizde dolaştıktan sonra tekrar dışarıya akıtılır. Daha sonra ise durulama işlemi yapılarak petek temizliği işlemine son verilir.

Güvenilir Hizmet

Maalesef ki bu işin uzmanı olmadığı halde bu is üzerinden para kazanmaya çalışan insanlar var. İşte bu yüzden kesinlikle güvendiğiniz kişilerle çalışınız. Muhatap olduğunuz kişilere bu işin uzmanı olup olmadıklarını anlayabileceğiniz sorular sormaktan çekinmeyin.

Kombi servisi olarak sizlere bu konuda kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sunma garantisi ile işimizi yapıyoruz.

Daha fazla bilgi
Telefon
Whatsapp