Petek Temizliği

Petek Temizliği

Petek temizliği kış aylarında evlerimizin daha iyi ısınması bununla birlikte enerji tasarrufu için önemli bir konudur. Düzenli ve ihtiyaç dahilinde petek temizliği yapılmaz ise birçok sorun baş gösterebilir ve peteklerinizden gerekli verimi alamaz ve maddi yönden zarar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Düzenli olarak petek temizliğini yaptırmanız halinde hiçbir sorun çıkmaz ve ısınma konusunda %100 lük bir performans görebilirsiniz.

Peteklerin Kirlendiği Nasıl Anlaşılır?

Peteklerin kirlendiğini anlayabilmenin birçok yolu vardır. Bu durum için özel bir beceri yahut bir eğitim gerekmez. Peteklerin ısınmayan kısmı bölgeleri var ise bu peteklerin kirli olduğunu gösterir. Bununla birlikte peteğe sıcak geldiğinde alt ve üst bölgede sıcaklık farklılıkları var ise, musluklarınızdan kesintili su, az su geliyor ise bu durum peteklerin kirliliğine işaret eder.

Firmamız bu gibi durumlarda petek temizliği için kaliteli hizmet sağlamaktadır. Sakarya petek temizliği için firma arayışı içinde iseniz doğru yerdesiniz demektir.

Peteklerinizin kirli olduğunu düşünüyor, yahut bu güne kadar hiç petek temizliği yaptırmadı iseniz bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz petek temizliği için uygun aletler ile verilen adrese gelerek gerekli temizlik işlemini sağlamaktadır. Petek temizleme ortalama olarak 2 saat ile 3 saat arasında değişmektedir. Temizlik sırasında hijyen ve dikkate dayalı çalışan personelimiz evde bir dağınıklığa yahut oluşabilecek kirliliğe engel olur. Yapılan işlem ile birlikte kombi temizliği, petek içi temizliği yapılır. Bu uygulama sırasında kombi de delme kırma ya da peteklerde montaj de montaj gibi durumlar söz konusu olmaz. Yapılan işlem teknolojik aletler yardımı ile hiçbir zarar verilmeden yapılır. Petek temizliği sırasında birçok kişinin endişesi sistemin durdurulmasıdır. Firmamız tarafından yapılan bu işlemler sırasında sistem çalışır. Kombinizi ve sistemiz kapatma gibi bir işlem uygulanmaz. Uygulanan yöntemde sistemi durdurucu bir durum söz konusu değildir.

İş yerinizde, evinizde, yurtlarda, hastanelerde tesisatın kurulu olduğu her mekanda petek temizliği yapılır. Bu sayede %30 oranında bir tasarruf sağlanırken petekler ilk günkü kalite de verim verir. Uygun fiyatlara kısa sürede petek temizletmek istiyor iseniz bize ulaşmanız yeterli.

Telefon
Whatsapp